Nízkoteplotní tepelná čerpadla jsou používána především v obytných domech a jsou vhodná hlavně do novostaveb a nízkoenergetických domů. Na trhu se navíc objevil nový, propracovaný a hlavně účinný systém od společnosti Daikin, který je ideálním řešením pro nízkoteplotní čerpadla. Tento výrobek je správně dimenzován právě pro váš dům, takže zajistí dostatečně velký výkon s minimální spotřebou elektrické energie. Daikin nabízí také intuitivní ovládání, které skvěle koresponduje s výkonem a cenou. I za chladného počasí je schopné nízkoteplotní tepelné čerpadlo poskytovat teplo při minimální spotřebě energie.

Daikin Altherma

Nízkoteplotní tepelná čerpadla jsou výhodnou investicí do novostaveb. Využít se dá jak pro topení, tak k chlazení. Daikin zkrátka vyhovuje přesně vašim požadavkům. Zvládne skvěle vytopit budovu i za velmi nepříznivých venkovních podmínek. Celý systém může být napojen na radiátory i podlahové topení po celém domě.

Nízkoteplotní tepelná čerpadla firmy Daikin navíc zabírají minimální prostor, takže jsou vhodná i do menších domů. Navíc může být součástí i zásobník vody o velikosti 180l a 260 l, který dokáže udržet teplo bez větších ztrát. Nízkoteplotní tepelná čerpadla navíc přihřívají vodu, když jejich teplota klesne pod požadované minimum. Všechna nastavení systému nízkoteplotních tepelných čerpadel od Dikin se intuitivně ovládají na velkém displeji, takže čitelnost,přehled a srozumitelnost údajů je velmi dobrá. Nastavit můžete různé časovače pro ohřev a vytápění. Pokud by vám nestačili základní informace o stavu teploty a podobně, systém nabízí také podrobnější informace, které vás seznámí se vším, co budete potřebovat vědět.